IT

Tekstų rengyklė. Tarpai tarp rašmenų. 29 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra dirbama su programa LibreOffice Writer. Čia yra parodoma, kaip pakeisti tarpus tarp raidžių (simbolių).

Tekstų rengyklė. Trys teksto įtraukos. 28 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra dirbama su programa LibreOffice Writer. Čia yra paaiškinama, kas yra įtrauka, kokios yra jų rūšys ir kaip jas nustatyti.

Tekstų rengyklė. Lapo nustatymai. 25 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra dirbama su programa LibreOffice Writer. Čia yra parodoma, kaip pasikeisti lapo dydį, jo paraštes ir padėtį.

Tekstų rengyklė. Eilučių intervalas. 24 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra dirbama su programa LibreOffice Writer. Čia yra paaiškinama, kas yra eilučių intervalas ir kaip jį pakeisti.

Tekstų rengyklė. Pirmosios eilutės įtrauka. 23 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra dirbama su programa LibreOffice Writer. Čia yra paaiškinama, kas yra įtrauka ir kaip ją nustatyti.

Tekstų rengyklė. Pastraipos. 22 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra dirbama su programa LibreOffice Writer. Jame yra parodoma, kaip padalinti tekstą į keletą pastraipų, kaip apjungti keletą pastraipų į vieną,...

Tekstų rengyklė. Dekoratyvusis tekstas. 20 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra dirbama su programa LibreOffice Writer. Čia yra kalbama apie dekoratyvųjį tekstą (fontwork) – kaip jį įterpti į lapą ir redaguoti.

Tekstų rengyklė. Lapo fonas ir kraštinės. 19 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra dirbama su programa LibreOffice Writer. Čia yra parodoma, kaip uždėti lapui kraštines, kaip nuspalvinti lapą ir kaip derinti spalvas.

Tekstų rengyklė. Iliustracijos tekste. 18 dalis.

Šiame vaizdo įraše yra naudojama tekstų rengyklė LibreOffice Writer. Čia yra kalbama apie tai, kaip nustatyti paveikslo (iliustracijos) bei teksto tarpusavio padėtį, kaip uždėti...

Kaip braižyti lentelę su tekstų rengykle LibreOffice Writer.

Šiame vaizdo įraše parodoma, kaip galima nubraižyti ir redaguoti lentelę tekstų rengyklėje LibreOffice Writer.